• 0 222 220 22 52
  • İstiklal Mahallesi İki Eylül Caddesi Yalbı Sokak Yılmazlar İş Merkezi No : 18 Kat:2 Daire : 3 / Odunpazarı / Eskişehir

Hizmetlerimiz

Hydrafacial Special Cilt Bakımı

hydrafacial-special-cilt-bakimi.jpg

Cilt Bakımında her zaman bir adım önde olanların tercihi…

Hydrafacial Special Cilt Bakımı; En çok tercih edilen cilt bakımı uygulamamızdır. Hyfdrafacial ayırt etmeksizin cildinizin tüm İhtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur.

Özellikle ince çizgiler- kırışıklıklar - cilt canlandırma - elastikiyet kaybı, siyah noktalar ve yağlı ciltlerde sivilce oluşumunu engellemede harika sonuçlar alabileceğiniz ve cihaz yardımı ile yapılan komplike bir bakımdır. Ciltte meydana gelen lekeler ya da akneler için uygulanabildiği gibi, yaşa bağlı olarak ciltte meydana gelen deformeleri de gidermede çok sık kullanılmaktadır.

Parlak ve pürüzsüz bir cilde doğru cilt bakımı ile sahip olabilirsiniz.

Cilt bakımı uygulaması alanında araştırma yapan kişiler, bu yeni teknolojiyi özellikle cilt temizleme, yenileme, soyma, nemlendirme, antioksidan koruma tedavisi ve özellikle akne tedavisinde çok sık duymuştur. Düzenli bir şekilde araştırma yapan ve sonrasında uygulamaya karar veren misafirlerimiz daha ilk seanstan sonra hydrafacial special cilt bakımı uygulamamızdan memnun kaldığı ve birçok kişiye de tavsiye ettiklerini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bakım uygulamamızla cilt üzerinde biriken ölü tabakayı süper sonic vakum sayesinde temizlenir.

Bu işlem cildin yenilenmesine büyük ölçüde katkı sağlar. Hydrafacial special cilt bakımı klasik cilt bakımı gibi kısa süren ve yüzeysel bir bakım değildir. Uygulama istenilen etkili alabilmek için cilt tipi ve cildin durumuna göre 60 ila 90 dakikalık bir süreye ihtiyaç olduğunu hatırlatmak isteriz. Uygulama tercih eden misafirlerimizin daha ipeksi, genç ve güzel bir cilde sahip olmasına adeta garanti gözü ile bakılmaktadır. Uygulamada 1.Sınıf lisanslı ürünler kullandığımızı hatırlatmak isteriz. En iyi olanı sizler için araştırıyor, uygun fiyatlarla kişi sağlığı ve hijyen standartlarımızdan taviz vermeden uygulamalarımızla sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz...

Sizede  bu mükemmel bakımı denemeniz için  salonumuza bekliyoruz.

 

 

Hydrafacial Special Cilt Bakımı Sık Sorulan Sorular

Kim Cildindeki Siyah Noktalardan Tek Seansta Kurtulmak İstemezki ?

Özellikle Hollywood  yıldızlarının tercih ettiği.. Ödüllü cilt bakımıdır.Hydrafacial Special Cilt Bakımı her tür cilt tipi ve cilt yaşına uyğundur.
Cildinizin ihtiyacı olan ; Cilt Yenileme -  Cilt Temizleme - Cilt Nemlendirme - Cilt Kırışıklıkları - Antioksidan Koruma - Yüzeysel Cilt Lekelerinde
gözle görülür etki sağlar.Kişiye özel uyğulanan sistem her tür cilt tipi ve cilt yaşına uyğundur.
Hydrafacial Special Cilt bakımı daha ışıltılı, genç ve güzel bir cilde konforlu bir şekilde elde etmenizi sağlayan en yeni cilt bakım teknolojisidir.
Hydrafacial Special Cilt Bakımı uygulamamız Eskişehir cilt bakımı' çeşitliliğinde en çok tercih edilen cilt bakımı uygulamasıdır. Uygulamayı Tercih eden misafirlerimiz bir çoğu bu bakımı
yakın çevresine gönül rahatlığı ile öneriyor.. 
Tamamen ağrısız ve acısız konforlu bi uygulama ile siyah noktalarınızdan kurtulmak için sizide Dore Güzellik Salonuna Bekleriz.

Tıkalı gözenekleri tamamını açar.Siyah noktaları cilten arındırır.
Yan etkisi olmayan agrısız ve acısız bir uygulamadır.
Tahriş yaratmadan konforlu bir bakım uygulaması sunar.
Kapsamlı bakım olması sebebi ile etkisi uzun süre hissedilir.
Cilt tonunun eşitlemesindeki etkisi klasik bakımdardan yükseltir. 
Her yaş ve her cilt tipine rahatlıkla uygulanır. 4 mevsim uygulanabilir
Cildin elastikiyet kaybına karşı önemli ölçüde olumlu  katkı sağlar.
Uygulama sonrası kişi günlük yaşamına sürdürebilir. Makyaj yapabilir.
Etkisi ilk uygulamada rahatlıkla görürler.

HydraFacial Special Cilt Bakımı uygulaması; Ayırt etmeksizin tüm cilt tipilerine 4 mevsim rahatlıkla uygulanabilir.

Sürek cilt bakımı yaptıran misafirlerimiz 30 - 40 günde bir yapmaları yeterlidir.
En sık karşılaştıgımız cilt bozuklukluklarından biri olan comedon problemi yaşayan.
Sürekli makyaj yapılan ve uzun süre cilt bakım işlemi yaptırmayan siyah nokta, gözenek 
problemi yaşayan kişilere ilk baştan 20 gün aralıklarla 4 seans bir kür alması önerillir, cilt toparlandıktan sonra ise 30 - 40 gün aralıklarla uygulama önerilir.

Görseller