• 0 222 220 22 52
  • İstiklal Mahallesi İki Eylül Caddesi Yalbı Sokak Yılmazlar İş Merkezi No : 18 Kat:2 Daire : 3 / Odunpazarı / Eskişehir

Hizmetlerimiz

Kalıcı Makyaj

kalici-makyaj_2.jpg

İnanamayacaksınız... Burası güzelliğin kaynağı...

Asıl ismi ‘’Mikro Pigment Uygulaması’’ olan KALICI MAKYAJ mikro, tek kullanımlık steril bir iğne ile deri yüzeyinin alt kısmına doğal ve mineral renklerin aşılanmasıdır. Bu işlem ile kaş, dudak veya göz çizgisi cildimizin doğal rengiyle uyumlu etkiler yaratıp, var olan kusurları da kapatmaktadır. Bu sayede şekilsel bozukluklar giderilerek, daha düzgün, bakımlı ve daha genç bir görünüm kazanılmaktadır.

 

KALICI KAŞ UYGULAMASI ile


Seyrelmiş kaş sorununuz giderilerek dolgun bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bozuk kaş şekli, kaş yayı vurgulanarak düzgün bir görünüme sahip olur. Kaşlarınızın yoğunluğu artar. Tıbbi olarak kaş dökülmesi yaşayan müşterilerimize yeni kaş uygulaması yapılır. Problemin niteliğine göre işlem yapılır, yumuşak uçlu bir kalem ile kaş çizimi yapılır. Sağ ve sol bölümdeki kas yapıları, farklı olduğu için asla %100 simetri sağlanamaz. Uygulama yapılacak kişinin kendi kaşları maksimum düzeyde bırakılarak daha doğal bir görünüm kazandırılır. En önemli nokta kişinin kendi saç, kaş ve kirpik rengine uygun renkler seçilmesidir. Tüm bu uygulamalar yaklaşık olarak 1,5 saat sürmektedir. Bu uygulanan işlemler başlamadan anestezi işlemiyle bölge uyuşturulur.

 

KALICI DUDAK UYGULAMASI ile


Düzensiz görünen dudak çerçevesi düzgün hale gelir. Ruj ve parlayıcı akması engellenir. Dudaklar daha dolgun hale gelir. Eğer dudak bölgelerinde yara izleri varsa kapatır. Dudak şeklimizi daha düzgün bir hale getirir. İnce dudakları daha dolgun gösterip dikiş veya yara izlerini saklayarak estetik bir görünüm kazandırır. Uygulamanın ilk aşaması çizimdir. Yapılan çizim müşterinin onaylaması ile birlikte uygulamaya geçirilir. Dudak bölgelerinde müşteri talebi olmadıkça dolgu ve çerçeve birlikte çalışılmalıdır. Bu sayede doğal bir görünüm sağlanır.

Görseller