• 0 222 220 22 52
  • İstiklal Mahallesi İki Eylül Caddesi Yalbı Sokak Yılmazlar İş Merkezi No : 18 Kat:2 Daire : 3 / Odunpazarı / Eskişehir

Hizmetlerimiz

Kirpik Lifting

kirpik-lifting_5.jpg

Kirpik lifting uygulamasında göz ve kirpik sağlıgı için kullanılan ürünlerin lisanslı ve orjinal olması önemlidir.

Kirpik Lifting Nedir?

Kirpik Liftin bigudi kullanılmadan kirpiklerin özel bir teknik ile uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemine Kirpik Lifting denilmektedir.

Kirpik lifting uygulaması sırasında, kirpikleriniz kıvrılarak, hedeflenilen canlı bakış ve dolgun göz hattı elde etmeniz sağlanır.


Uygulamada kirpiklerinizi beslemek için keratin takviyesi yapılır. Ancak kirpik perması uygulamasın da tercih edilen ve kirpiklerin kıvrık olmasını sağlayan bigudiye yer verilemez. Kirpiklerin kıvrık olmasını sağlayacak patch adında silikonlar uygulanır. Bu uygulama esnasında uygulamaya özel silikonlar sayesin de göz hatlarınız korunur ve seyrelmiş kirpikleriniz daha canlı ve volümlü olduğunu fark edersiniz.

Uygulamanın uzun süre kalıcı etki göstermesi kişiye göre farklılık arz etmektedir. Uygulama sonrası sizde 2-3 ay keyifle bu güzelliği yaşayabilirsiniz.
 

Kirpik Lifting Sık Sorulan Sorular

İçerik en kısa sürede eklenecektir

1 )  Kirpiklerinin düz olmasından şikayet edenler.

2 ) Kirpiklerini kıvrıklaştırmakta zorluk yaşayanlar.

3 ) Gözlerinin daha iri ve  büyük gözükmesini isteyenler.

Uygulamada kullanılan tüm  ürünlerin sağlık bakanlığı onaylı ve lisanslı olduğu  sürece uygulamanın kirpiklere her
hangi bir zararı yoktur. Aksine kirpiği besleyen keratin uygulaması ile kirpiklerin daha sağlıklı olması sağlanır ve yeni kirpik oluşumunu destekler.

Uygulama sonrası 24 saat makyaj yapılmaması ve yüzün su ile temasından kaçınılması  önemlidir. Uygulama sonrası kişi günlük yaşamına rahatlıkla devam edebilir.

Görseller