• 0 222 220 22 52
  • İstiklal Mahallesi İki Eylül Caddesi Yalbı Sokak Yılmazlar İş Merkezi No : 18 Kat:2 Daire : 3 / Odunpazarı / Eskişehir

Hizmetlerimiz

Sir Ağda

sir-agda_3.jpg

Sir İtalyanca balmumu anlamına gelen “Cere” kelimesinden gelmektedir.Sir ağda çam reçinesinden üretilen yapışkan,ısı ile akışkanlık kazanan doğal bi epilasyonda yönteminde kullanılan ham maddedir. Sir ağda uygulaması sağlıklımıdır? Doğru ve hijyen kurallarına uyularak uygulandığında %100 sağlıklı bir epilasyon yöntemidir.

 

SİR AĞDANIN AVANTAJLARI


Çok temiz ve hoş görünümlü epilasyon sağlar. Klasik ağda gibi şeker içermediğinden kıl köklerini beslemez ve zayıflatır. Uzun vadede kılların zayıflamasını ve tüylerin azalmasını sağlar. Uygulama sonrası derinin üst tabakasındaki ölü hücrelerde temizlendiği için doğal bi peeling etkisi vardır. Tamamen doğal etken maddedir( çam reçinesi). Batık ve kıl dönmesi oluşumunu azaltır. Meme başı ve kirpikler dışında her yere uygulanabilir.

Sir Ağda Sık Sorulan Sorular

Çok yaşlı ve derisi gevşek, derisinde kesik, çatlak, güneş yanığı veya cilt hastalığı olan kişiler sir ağda uygulanmamalıdır. Dermatolojik tedavi gören,şeker hastalar ve hamileler ağda kullanmı öncesi doktoruna danışmaları gerekir.

Sir ağda ilk başlangıçta 21 günde uygulanır.3 ila 6 seans sonrası su süre 45 güne çıkar düzenli kullanımla tüylerde azalma ve tüylerin cansız ve yavaş çıktığı rahatlıkla gözlemlenebilir. Sir ağda seanslarının süresi yapılacak bölgeye göre 5 dakika ve 45 dakika arası sürmektedir.

Batık derideki kıl köklerinde çıkan tüyün üst deriyi delememesi ve içeriye doğru büyümesi nedeni ile oluşan bir rahatsızlıktır. Sir ağda batık oluşumunu azaltır. Sir ağda işlemi sırasında üstteki ölü deri hücreleri de tüylerle beraber alınır ve kılların üst deriyi aşamama problemi ortadan kalkar. Dolayısıyla Sir ağda batık oluşmasında son derece engelleyici biz yöntemdir.

Görseller