• 0 222 220 22 52
  • İstiklal Mahallesi İki Eylül Caddesi Yalbı Sokak Yılmazlar İş Merkezi No : 18 Kat:2 Daire : 3 / Odunpazarı / Eskişehir

Eskişehir Güzellik Merkezi

eskisehir-guzellik-merkezi.jpg

Eskişehir güzellik salonu olarak 2010 yılından beri hizmet veren Dore Güzellik Merkezi, sahip olduğumuz en değerli giysi olan cildimizin sağlıklı, temiz ve pürüssüz bir görünüme ulaşması için çeşitli hizmetler vermektedir. Birlikte çalıştığımız ekibimizin tamamı alanında eğitimler almış ve yıllar boyunca edindiği tecrübelerle bu bilgileri perçinleyebilmiş kalitededir. 

 

Merkezimiz, güzellik alanında verdiği tüm hizmetleri randevu sistemi ile gerçekleştirdiği için çalışmalarım nizami bir şekilde, konuklarımızı bekletmeden ve yormadan gerçekleştirilmektedir. Son teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri takip eden ekibimiz, yeni cihaz ve yöntemleri eğitimlerle öğrenip merkezimize getirmektedir. Hızla gelişen ve büyüyen güzellik sektöründe aynı şekilde artan taleplere güvenilir bir şekilde yanıt verebilmek Dore Güzellik Merkezi'nin en önemli amacıdır.

 

Eskişehir güzellik merkezi cilt bakımı, ağda, epilasyon, manikür, pedikür ve kalıcı makyaj uygulamaları sunarak kişisel bakımında profesyonel bir dokunuş arayanlara hitap eden Dore Güzellik Merkezi, hijyen ve cihaz güvenliği konusunda son derece dikkatli davranmaktadır. Faydalanılacak hizmete uygun olarak dizayn edilen odalarda hijyenik, tek kullanımlık malzemelerle kişisel bakımınız gerçekleştirilmektedir.

Cildimiz, günlük hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen makyaj malzemeleri, dışarıda veya kapalı ortamlarda yüzümüze temas eden ve yerleşen tozlar, kirler gibi birçok sebeple zamanla yıpranır. Bunlar kozmetik ürünlerinin satıldığı mağazalardan alınan temizleyicilerle bir nebze olsun giderilmeye çalışılsa da aslında her cildin belli aralıklarla derinlemesine temizliğe ihtiyacı vardır. Eğer bu düzene uyulmazsa cildin renginde zaman içinde solgunluk, sivilcelenme, yağ bezeleri gibi olumsuzluklarla karşılaşabiliriz. İşe bu durumları yaşamamak için belli aralıklarla cilt bakımı yaptırmak hem size hem de cildinize iyi gelecektir.

Bir güzellik merkezinde hem konuklar hem de işletme sahiplerinin ilk ve en çok dikkat etmesi gerken konu hijyendir. Cildinize çeşitli uygulamaların yapıldığı bir merkezde kullanılan ürünlerin neredeyse tamamı tek kullanımlık olmalıdır. Bunun sebebi her ne kadar uygulamayı yapan steriilize etmiş olsa da çeşitli bulaşıcı hastalıkların bu aletlerle taşınabilmesidir. Bu sebeple biz de Dore Güzellik olarak merkezimizden manikür-pedikür gibi hassas işlemlerde kişiye özel ürünler kullanmayı tercih ediyoruz. 

Yine bir güzellik merkezinde önemli özelliklerden bir diğeri de çalışan personellerin verdikleri hizmetn eğitimini alıp almadıklarıdır. Özellikle lazer epilasyon, kalıcı makyaj gibi profesyonellik isteyen işlemlerde uygulayıcının kesinlikle uzmanlık eğitimini tamamlamış, cihazlar, ürünler hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olması gerekir. Merkezimizde çalışan tüm güzellik uzmanlarımız eğitimli ve tecrübelidir.

Son yıllarda kadınlar arasında popülerliği hızla yükselen kalıcı makyaj trendi, günlük hayatımızda makyaja ayırdığınız zamanın tamamen size kalmasına, ünün her saatinde bakımlı ve fresh bir görüntüye sahip olmanızı sağlamaktadır. Özellikle çalışma hayatında varolan ve her gün makyaj yapması gereken kadınalr tarafından tercih edilen bu uygulamada kalıcı eyeliner, kalıcı ruj gibi eçşitli uygulamalara yer verilmektedir. Eskişehir kalıcı makyaj alanında aradığınız tüm uygulamalara Dore Güzellik Merkezi'inden ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Güzellik Merkezi Sık Sorulan Sorular

Güzellik merkezleri, kişisel bakımınızda kendinizi emanet edebileceğiniz profesyonellerden oluşan yerlerdir. Bu merkezlerde cilt bakımı, ağda, epilasyon, manikür, pedikür, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, kalıcı dukar, kalıcı kaş gibi uygulamalar yapılır.

Tabi ki yapılabilir. Lazer epilasyon cihazları, belli eğitimleri almış, lazer epilasyon konusunda yeterli yetkinliğe ulaşmış belgeli uzmanlar tarafından güzellik merkezlerinde yapılmasında hiçbir sakınca bulunmayan bir işlemdir.

Görseller