• 0 222 220 22 52
  • İstiklal Mahallesi İki Eylül Caddesi Yalbı Sokak Yılmazlar İş Merkezi No : 18 Kat:2 Daire : 3 / Odunpazarı / Eskişehir

Hakkımızda

hakkimizda.jpg

Biz Farklıyız… Neden mi? Biz hizmette var olmayan şeylere inanıyoruz. Salonumuzdaysa, bunları mümkün kılmayı hedefliyoruz...

Dore Güzellik Eskişehir; İşletmemiz 2010 yılının ilk çeyreğinde faaliyete girmiş olup 10.yılına doğru yeni hizmetleri ile emin adımlarla ilerliyor. Eskişehir’de çoğu kadının bizi tercih etmesinin en önemli sebeplerinden biri, epilasyon, ağda ve cilt bakımı uygulamalarında ki 20 yıllık ticaret ve 9 yıllık güzellik salonu işletmeciliğimizde ki tecrübenin bize kazandırdığı ve  kadınların hangi koşullarda memnun kalacağını bilmemizdir.
Salonumuzla iletişim kurduğunuz andan itibaren, konusunda deneyimli iş arkadaşlarımız, randevu oluşturmadan, işleminizin yapılmasına, sizi içiniz rahat mutlu bir şekilde kapıdan uğurlayana kadar size eşlik eder.
Büyüyen memnun müşteri kitlesi ile siz bayanlara hizmet vermenin ilk günkü heyecanını yaşıyoruz. Mutluluk ve beğeniniz için teşekkürler.

Dist tarafından Eskişehir genelinde müşterilerimizle yapılan yüz yüze araştırmalara göre salonumuzda hizmet alan misafirlerimizin %99’u işlem ve hizmetlerimizden memnun kaldığını belirtiyor.

Personel

Salonumuzda uygulanacak işlemlerinizde daha verimli ve daha konforlu hizmet alabilmeniz için her alanda personelimizin eğitimini ve gelişimini destekliyoruz.

Çevre Hassasiyeti

İş yerimizde kullandığımız ürünlerin %80 nini geri dönüşüme kazandırıyoruz. Daha yaşanır bir dünya ve sürdürülebilir bir ekolojik sistem için personellerimizin de gayreti ile 2014 /2018 Aralığında 8.700 geri dönüşüm poşetini BENLİ GRUP’a teslim ettik.

Ulaşılabilirlik

Bize daha hızlı ve daha etkin ulaşmanız için çabalıyoruz. Tüm iletişim kanallarımızı ardına kadar açıyoruz. Seans, paket, işlem bilgileri, aklınıza
takılan randevu oluşturma, randevu iptali, bilgi alma ve yönlendirme ve çok yönlü tüm istekleri için web sayfamız, whatsapp, instagram, facebook, sosyal medya kanallarımızı aktif kullanıyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Salonumuzda 6 yıldır hava koşulları ve hayvan dostlarımızın ihtiyaçlarına yönelik onlar için özel panolarımızda bilgilendirme ve hassasiyet oluşturucu görsel grafikler ve sözel metinler hazırlayıp onların sesi olmak içi çabalıyoruz.

Makinelerimiz ve ortak kullanım alanlarımızı derhand plus anti bakteriyel ve farklı dezanfektanlarla periyodik olarak temizliyoruz.

Türkiye’nin gururu Türkiye genelinde 1.500 salonda kullanılan ve ulaşılması zor bir başarı elde eden ticari partnerimiz VORTEX’tir. Makine parkurumuzda bulunan cihazlar güvenirlik seviyesi en yüksek olan ve dünyada kabul gören CE ve FDA onaylıdır.

Sağlığınız düşünüyoruz. Lazer başlığı, havlu, spatula ve bunlar gibi bir çok kişisel kullanıma açık malzemelerinizin tek kullanımlık olmasına özen gösteriyoruz.

Hakkımızda Sık Sorulan Sorular

20 yıllık ticaret ve 9 yıllık güzellik salonu işletme tecrübesi.

Üst düzey temizlik ve hijyen anlayışı. Her zaman temiz, güvenli ve profesyonel bir ortam sağlar.

Kurulduğu ilk günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışır.
Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, uzman bir kadro ile her zaman en iyiyi sunar.

Misafirlerinin daha iyi hissetmelerini sağlamak için teknolojinin son imkanlarını kullanır.

Tüm misafirlerine aynı değer ve ilgiyle yaklaşır. Müşteri mahremiyetine saygı gösterir.