• 0 222 220 22 52
  • İstiklal Mahallesi İki Eylül Caddesi Yalbı Sokak Yılmazlar İş Merkezi No : 18 Kat:2 Daire : 3 / Odunpazarı / Eskişehir

Hizmetlerimiz

Buz Lazer Epilasyon

buz-lazer-epilasyon.jpg

Lazer epilasyonda öngörülerimizle bizi farklı kılan hizmet sunumumuz :

Misafirlerimizde rahatsızlık yaratan ve uzun vadede onları zor duruma sokan senet tarzı evraklar imzalatmıyoruz. Taksitlendirme istenildiğinde elden esnek taksitlendirme  imkanı tanıyoruz.

 İşlemden En İyi Sonucu Almanız İçin Uygun Süre Tanımlıyoruruz

Komple ( bikini,tüm bacak,koltuk altı ) Lazer uygulaması için  45 - 60 dakikalık bir süreye ihtiyaç vardır ve biz bu süreyi başka bir müşteri almak için kısa tutmuyoruz.

 

Kişiye Özel Hizmet Sunumu İle Eskişehir' de Fark Yaratıyoruz.


Lazer  uygulamasının  her seansında farklı estetisyenlerden hizmet almak kimin hoşuna gider ki ? Bizce kimsenin. !

Kişiye özel hizmet sunumu ile Eskişehir' de fark yaratıyoruz. Salonumuzda size özel estetisyen tanımlıyoruz ve seanslarınız bitene kadar aynı estetisyenden hizmet almanızı sağlıyoruz. Kişiye özel  hizmet sunumumuz misafirlerimizde memnuniyet yaratırken , bizler de bu sunum sayesinde ilerleyen seansınızda incelen  tüylerinize  uygun atışın yapılmasının takibini daha kolay  bir şekil de takip ediyor ve uygulamadan en  sağlıklı etkiyi almanızı hedefliyoruz.

Belgeli Ve Bakanlık Onaylı Cihaz 

Uygulamada kullandığımız yeni nesil buz lazer epilasyon cihazımızın güvenlik seviyesi en yüksek olan ve dünyada kabul gören  CE belgesine sahip ve bakanlık onaylıdır. Cihazımız kıl kökü odaklı çalışma prensibi sayesinde, atlama yapmadan ve tam tarama yaparak işlemden maksimum verim almanızı sağlar. Ağrısız ve acısızdır. -15 C  kadar soğutma teknolojisi ile konforlu ve etkili hizmet alabileceginiz üst segment bir cihazdır.

Güvene Dayalı Hizmet Anlayışımız

Lazer epilasyon cihazımızın etkisine güveniyoruz ve salonumuzdan hizmet alan her misafirimize işlem durdurma, işlem iptali ve istenmesi halinde para iadesi gibi  misafirlerimizin hakkı oldugunu düşündüğümüz seçenekler sunuyoruz.

9 Yıldır Eskişehir'de çok sevildik. 100 bine yakın uygulama tecrübesine sahibiz. Salonumuzdan hizmet alan her 10 kişiden 9' u bizi çevresindeki kişilere önermesi en büyük mutluluğumuz.

Sağlığınızı Düşünüyor, Her İşlem Sonrası Yenileniyoruz.

İnsan sağlığı ve hijyen standartları gereği  sizin için salonumuzda tek kullanımlık ürünler kullanıyoruz. Salonumuzu ve cihazlarımızı ise periyodik aralıklarla derhanplus ve farklı dezenfektanlarla temizliyoruz. Böylelikle çalışma ortamı ve çalışma koşullarının yol açabileceği sağlık sorunlarını engellemeyi amaçlıyoruz  

Çalışanlarımızın ve uzman personellerimizin, bakanlığın güzellik salonları ile ilgili  ön gördüğü hijyen  eğitim  programını tamamlayarak sertifikalarını almışlardır.

Son yıllarda fazlasıyla ilgi gören ve uygulamasında konfor sunan bir teknoloji olarak bahsedebiliriz.

Lakin günümüzde çok sayıda epilasyon cihazı bulunmaktadır. Maalesef bunlardan birçoğu tüylerde gerçek dökülme etkisi sunma konusunda başarılı değildir.

Bu tarz ticari ömrü bitmiş bir cihaz ile düşük fiyatlarla sınırsız  seans hizmeti almanız sizi  hiçbir sonuca ulaştıramayacaktır.

Genellikle Çin'de üretilen ve farklı ülkelerde sertifikalandırılan bu cihazların çoğu bakanlık onayına sahip değildir.

Lazer epilasyon yaptırmayı düşünen misafirlerimizin tercih edeceği salonları, şikayet sitelerinde  sorgulama yaparak karar vermeleri, sonrasında mağdur olmamaları için önemlidir.

Cihazın ''Buz lazer epilasyon'' olarak adlandırılmasının sebebi cihazın başlığının -15' C kadar soğutma teknolojisine sahip olmasıdır.

Bu sistem ile istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanız çok daha kolaydır. Lakin her konuda olduğu gibi bu konuda da hizmeti sunan salonun ve  estetisyenin uzmanlığıda önemlidir.

Gözleri koruyan özel gözlükler takılarak gözleri korumak şartı ile göz kapakları ve kişinin özel durumlarından kaynaklı dermotolojik sakınca içeren bölgeler haricinde vücudun tüm bölgelerinde güvenle  lazer epilasyon uygulanabilir.

Kaç seans gereklidir ?

 Kişiden kişiye değişiklik gösterebilir, ancak % 90  bir ortalama ile  kalıcı ve gözle görülür etkiyi 4 - 8 seans aralığında rahatlıkla görebilirsiniz.

Seans Aralıkları Ne Kadardır ?

İlk seanslar genelde 30 gün ara ile yapılır. Sonraki seansları tüylerin durumuna göre planlamak daha doğrudur. Çümkü her kıl anajen,katajen,telojen olmak üzere 3 evreden 
geçerek ömrünü tamamlar. Lazer epilasyon uygulaması yapıldığı anda tüm tüyler aynı evrede değildir. Dolayısıyla kişiye hiç bir etki sağlamayacak kıl evresinde yapılan seansın hiç bir etkiside olmayacaktır.
Tüylerin en aktif oldukları ve lazer epilasyon için en ideal oldukları evre anajen evredir. Bundan dolayı seans sonrasında estetisyenimiz tüyün evresine ve çıkış durumuna göre seans için takvim planlaması yaparak size ne zaman gelmeniz konusunda bilgilendirme sağlayacaktır.

Buz Lazer Epilasyon Sık Sorulan Sorular

Lazer epilasyonda %100 Bitme Garantisi Mümkünmüdür ?

Lazer epilasyon ile tüylerinizde %100 kurtulmak mümkün değildir. Dünyada böyle bir cihazın icadı malesef ki yoktur.

'%100 bitiş garantisi'' iddası kesinlikle yanıltıcı bilgi paylaşmaktır. Dökülme oranı kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Uygulama yapılan cihazın kalitesi,uygulamayı yapan kişinin uzmanlığı ve estetisyenlerimizin tavsiyelerine uyması halinde %80 ila %90 lık bir dökülme her zaman karşılaştıgımız başarılı bir sonuçtur.

Sınırsız Seans Hizmeti Mümkünmüdür ?

Her ürünün bir maliyeti vardır.
Lazer epilasyon yaptırmayı düşünen misafirlerimize önerimiz ; Salonun güvenirliliğini sikayet sitelerinden iyi araştırmalarıdır. ''Tüylerden kurtulma garantili''  ''8+8 seans kısa süreliğine 300 tl'' veya ''Kampanya sınırsız seans'' 
gibi akla mantıga uymayan vaadler ile cebinizdeki parayı alana kadar her türlü ilgiyi gösterip seanslarınız başladığında yüzünüze bile bakmayan işletmelerden uzak durmanızı hatırlatmak mesleki sorumluluğumuz gereği size tavsiyemizdir.
Salon hakkında sikayet sitelerinden  araştırma  yapmanız kesinlikle öneririz. Sonrasında önceliklli olarak uygulama için küçük bir bölgenize karar verin ve  her seansta ödeme yapacak şekilde anlaşmak yararınıza olacaktır. Alacagınız sonuç,hizmetin kalitesi,estetisyenin yaklaşım tarzı gibi hizmetin kalitesini ölçtükten sonra diğer bölgelerde uygulamanın devam edilip edilmeyecegine karar vermek sağlıklı bi yaklaşım olacaktır. Eskişehirde güzellik salonlarının marka değerini yükselten ve işini layıkıyla yapan
çok sayıda meslektaşımız vardır. İşini layıkıyla yapan bu salonları tercih etmeniz uzun vadede bu güzellik salonlarının halkın gözünde değerinin yükselmesini ve bu salonlardan alacağınız hizmetin kalitesinin yükselmesini
sağlayacağını hatırlatmak isteriz.

Genelde lazer epilasyon uygulamasını tercih eden misafirlerimiz yok denecek kadar az olan bu hisse 'hafif sızı hissi' şeklinde tarif ederler.

Yakın tarihte başka tür lazer tedavisi alanlar ve herpes hikayesi olanlar

Vitiligo ,kanser,şeker,sedef hastalarına
Kalp pili olanlar ve vucutta platin olan kişiler yapılmamalıdır.

Hamileler ve ünsilin ilacı kulananlar ve hormon problemi yaşıyanlara 

Solaryuma hizmeti aldıysanız  bu öncesi ve sonrası olabilir en az 10 gün geçmeden yapılmamalıdır

Son 1 yılda akne sivilce ilacı kulananlar (roktan vs)  yaptırmamalı. Bu ilaçlar kullanılıyorsa tedavi bitene kadar uzak durulmalıdır.
Kişinin tedavi  sürecinin tamamlanması sonrası Lazer epilasyon için 1 yıl beklemesi gereklidir.

Horman aktivitesinin çok aktif olduğu Adet döneminde yaptırılmamalıdır

Gül hastalığı 'Rosacea' kılcan damar ve varis problemi olan kişiler doktor onaylı olmadan yapılamaz.
kesinlikle yaptırmamalıdır

18 yaş altı kişilere ebeveyn izni olmaksızın uygulama yapmıyoruz.

Uygulama yapılacak bölgelerden krem ve kozmetik gibi ürünler arındırmalıdır.  Lazer epilasyon seanslarına gelen misafirlerimizin  uygulamaya gelmeden  bir gün önce uygulama yapılacak bölgeye  jilet ile işlem yapması  ( kısaltılması ) önerilmektedir.

 

 

Uygulama yapılan bölgeye  6 - 8 saat su ile temasının olmaması önerilmektedir. Uygulama sonrası tüylerin dökülme evresi  7 -  21 gün aralığıdır.
Bu sürede kıllar kendiliğinden dökülme evresine girmiş olacağından cımbız,sir ağda,tüy dökücü krem veya yolma gibi  tüylerin kökten 
alma metodlarından uzak durulmalıdır.

Uygulama sonrası güneşten korunmak amaçlı uygulama yapılan bölgeye yüksek faktörlü güneş kreminin sürülmesi kesinlikle gereklidir.

Görseller