• 0 222 220 22 52
  • İstiklal Mahallesi İki Eylül Caddesi Yalbı Sokak Yılmazlar İş Merkezi No : 18 Kat:2 Daire : 3 / Odunpazarı / Eskişehir

Eskişehir Lazer Epilasyon

eskisehir-lazer-epilasyon_1.jpg

Lazer epilasyonda öngörülerimizle bizi farklı kılan hizmet sunumumuz :

Buz Lazer epilasyon uygulamasını tercih eden kişilerde rahatsızlık yaratan ve uzun vadede onları zor duruma sokan senet tarzı evraklar imzalatmıyoruz. Taksitlendirme istenildiğinde elden esnek taksitlendirme  imkanı tanıyoruz.

İşlemden En İyi Sonucu Almanız İçin Uygun Süre Tanımlıyoruruz

Komple ( bikini,tüm bacak,koltuk altı ) Lazer uygulaması için  45 - 60 dakikalık bir süreye ihtiyaç vardır. Biz bu süreyi başka bir müşteri almak için kısa tutmuyoruz. Uygulama yapılacak bölgenin sağlıklı taranması için gerekli uygun süre tanımlıyor bu süreyi başka bir müşteri almak için kısa tutmuyoruz. Böylelikle uygulamadan en iyi sonucu almanızı garanti ediyoruz.

Kişiye Özel Hizmet Sunumu İle Eskişehir' de Fark Yaratıyoruz.

Lazer epilasyon uygulamasında her seanslarına  farklı estetisyenlerden hizmet almak kimin hoşuna gider ki ? Bizce kimsenin. ! Kişiye özel hizmet sunumu ile Eskişehir' de fark yaratıyoruz.Salonumuzda size özel estetisyen tanımlıyoruz ve seanslarınız bitene kadar aynı estetisyenden hizmet almanızı sağlıyoruz. Kişiye özel  hizmet sunumumuz misafirlerimizde memnuniyet yaratırken , bizler de  ilerleyen seansınızda incelen  tüylerinize  uygun atışın yapılmasının takibini daha kolay  bir şekil de takip ediyor ve uygulamadan en sağlıklı etkiyi almanızı hedefliyoruz.

Uygulamada kullandığımız yeni nesil buz lazer epilasyon cihazımızın güvenlik seviyesi en yüksek olan ve dünyada kabul gören  CE belgesine sahip ve bakanlık onaylıdır. Cihazımız kıl kökü odaklı çalışma prensibi sayesinde, atlama yapmadan ve tam tarama yaparak işlemden maksimum verim almanızı sağlar. Ağrısız ve acısızdır. -15 C  kadar soğutma teknolojisi ile konforlu ve etkili hizmet alabileceginiz üst segment bir cihazdır.
 

Güvene Dayalı Hizmet Anlayışımız

Lazer epilasyon cihazımızın etkisine güveniyoruz ve salonumuzdan hizmet alan her misafirimize işlem durdurma, işlem iptali ve istenmesi halinde para iadesi gibi  misafirlerimizin hakkı oldugunu düşündüğümüz seçenekler sunuyoruz.

9 Yıldır Eskişehirde çok sevildik. 100 bine yakın uygulama tecrübesine sahibiz. Salonumuzdan hizmet alan her 10 kişiden 9' u bizi çevresindeki kişilere önermesi en büyük mutluluğumuz.

Sağlığınızı Düşünüyor, Her İşlem Sonrası Yenileniyoruz.

İnsan sağlığı ve hijyen standartları gereği  sizin için salonumuzda tek kullanımlık ürünler kullanıyoruz. Salonumuzu ve cihazlarımızı ise periyodik aralıklarla derhanplus
ve farklı dezenfektanlarla temizliyoruz. Böylelikle  çalışma ortamı ve çalışma koşullarının yol açabileceği sağlık sorunlarını engellemeyi amaçlıyoruz  

Çalışanlarımızın ve uzman personellerimizin, bakanlığın güzellik salonları ile ilgili  ön gördüğü hijyen  eğitim  programını tamamlayarak sertifikalarını almışlardır.

DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Görseller